Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlıönemli: internet Sitemiz değişik kuruluşların kiralık vasıtalarını yayınlamak nedeniyle oluşturulmuştur.
sayfamızda sadece 12 adet firma /şahıs ile çalışırız.
sayfamızın bütün SEO çalışmaları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir sayımız 25-30K aralığında seyretmektedir. sayfamızda vasıtanızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
öncelikle şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize seçkin hizmet götürmek hem de sayfamızın kalitesini korumak amacıyla her otoyu sitemizde yayınlamıyoruz.
Sayfamızda yüksek model ve lüks araçları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Vasıtanızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir hasardan sitemiz mesul olmayacaktır.
Otomobilinizin sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size uygunolan bir planı belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-Otomobilinizin görselleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar ışığında sitemize konur.
4-Aracınızın görseli üstüne Şahıs ismi ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki randevu formu aracılığıyla aracınızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otonuzun kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu zamanda sayfadaki fiyat alın fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile burada ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sayfamıza göndereceğiniz vasıta resmi ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz sadece otomobilaraç firması ile müşteriyi buluşturmak amaçlı sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman araçlarınız siteye eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı yollayınız.
12.Vasıtanızı sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki bütün koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *